O mně

Obchodu s nemovitostmi se věnuji od roku 2012, je to pro mě vášeň a koníček.

Klíčovými hodnotami spolupráce s klienty jsou pro mě férové jednání, spolehlivost, slušnost a maximální nasazení. Nesoustředím se na kvantitu, ale lákají mě zajímavé a složité případy, rád tvořím neotřelé a originální marketingové a prodejní strategie.

Potěšení mi dělá také design a aranžování nemovitostí k prodeji, jsem fanouškem funkcionalismu a minimalismu, obdivuji prvorepublikovou architekturu.

Rád lidem naslouchám a zhmotňuji jejich představy o bydlení.

Za mé služby zaplatíte, ale peníze nejsou mojí hlavní motivací. Pracuji na realitním trhu, protože mě to baví, moc baví.

Reference

16.11.2021
Reference klientů

"Vážený pane Hrdličko, vyžádal jsem si na vás kontakt, abych vám poskytl zpětnou vazbu o vynikající a profesionální práci ing. Bartoně.  Přestože mám obecně k činnosti realitních makléřů velmi skeptický postoj a již jsem jich potkal opravdu spoustu, tento mladý muž má zcela jistě skvělou budoucnost.  Na emaily reaguje velmi rychle, telefon zvedne i o víkendu a na první schůzku přišel výborně připraven. Nemovitost znal do všech detailů a má skvělé obchodní vystupování. Je zdvořilý a přátelský a jsem si jistý, že velkou měrou přispěl k uzavření obchodu.  Při přípravě rezervační smlouvy byl velmi ochotný a vše řádně vysvětlil, úpravy obratem zapracoval.  Věřím, že vás těší, jak skvěle reprezentuje vaši kancelář."  S pozdravem Jan H.

Kontakt

Ing. Jan Bartoň Husova 1633/24, 586 01 Jihlava +420 702 019 364 jan.barton@dreamsreality.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: phone: