Lenka Bezděková

Lenka Bezděková realitní makléřka

O mně

Nemovitosti vnímám jako součást Vašeho životního příběhu.

Má profesionalita vychází z empatie, pečlivosti, pracovitosti a osobního přístupu ke každému z klientů.

Reference

10.11.2022
Reference klientů

"Služba paní Bezděkové při zajištění pronájmu bytu byla vysoce profesionální, rychlá a bezproblémová… Svým citem pro lidský přístup ke klientům si získává oprávněně jejich důvěru, což je pro její práci strašně důležité. Doporučuji s přehledem Všem, kteří hledají solidnost a poctivost !" p. Fabiánek   

04.09.2022
Reference klientů

"Dobrý den, po úmrtí maminky jsem řešila, co s bytem – prodat jsem jej nechtěla, tak tedy zbýval pronájem. Jenom se rozhodnout, kam se obrátit, měla jsem již jednu nepříjemnou zkušenost. Věci se však nedějí náhodně, ale tak, jak mají být. Po letech jsme se potkaly s paní Lenkou Bezděkovou, znaly jsme se pracovně v minulosti.  Když mi oznámila, že pracuje jako realitní makléřka pro Dreams Reality, neváhala jsem ani na chvíli a pronájem bytu jí předala na starost. Opět měla naprosto profesionální přístup, zodpověděla všechny mé dotazy, vše zařídila bez problémů, byt je pronajat k mé velké spokojenosti." Děkuji, Iva V.    

10.07.2022
Reference klientů

„Rozhodl jsem se prodat chatu v Boskovicích a využil jsem službu realitní kanceláře Dreams Reality. Po celou dobu se mi věnovala realitní makléřka Lenka Bezděková, která mi byla vždy ochotně k dispozici. Vše mi vysvětlila a vyřídila veškeré potřebné formality nutné k prodeji. Prodej se uskutečnil rychle a bez průtahů k mé maximální spokojenosti.“ S pozdravem  Jaroslav F.

06.05.2022
Reference klientů

„Dobrý den,  v lednu jsme řešili prodej bytu u Brna přes Dreams Reality s paní makléřkou Lenkou Bezděkovou. Spolupráce s ní byla velmi profesionální, vše nám bylo vždy pečlivě vysvětleno. Byla velice ochotná, vstřícná vyřešit všechny náležitosti s prodejem a událostmi, které u nich vznikaly, byli jsme vždy aktuálně informováni. Každá schůzka s ní proběhla v klidu a s úsměvem. Do budoucna se rádi opět obrátíme na Dreams Reality a paní Bezděkovou. Děkujeme za spolupráci a přejeme spousty dalších spokojených klientů.“ M+I   

01.04.2022
Reference klientů

„Přišel nám dopis od realitní kanceláře Dreams Reality. Tímto dopisem nás oslovila paní makléřka Lenka Bezděková. Díky tomuto milému dopisu jsme se rozhodli ji oslovit ohledně prodeje našeho domu v Letovicích. Vzhledem k tomu, že žijeme daleko od Letovic, tak byla velice ochotná nás ve všech záležitostech ohledně prodeje domu zastoupit. Byla vstřícná, milá, ochotná, komunikativní od začátku až do konce realizace našeho úspěšného prodeje domečku.  Ten se uskutečnil v relativně krátké době od začátku podání inzerátu až po samotný prodej domu.  Za vše děkujeme paní Lence Bezděkové, pokud v budoucnu budeme prodávat další nemovitosti, tak ji rádi opět oslovíme. Děkujeme“  Kateřina J.  

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Lenka Bezděková Heršpická 813/5, 639 00 Brno - Štýřice lenka.bezdekova@dreamsreality.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: fname: fullname: