Lenka Bezděková

Lenka Bezděková realitní makléřka

O mně

Nemovitosti vnímám jako součást Vašeho životního příběhu.

Má profesionalita vychází z empatie, pečlivosti, pracovitosti a osobního přístupu ke každému z klientů.

Reference

06.05.2022
Reference klientů

„Dobrý den,  v lednu jsme řešili prodej bytu u Brna přes Dreams Reality s paní makléřkou Lenkou Bezděkovou. Spolupráce s ní byla velmi profesionální, vše nám bylo vždy pečlivě vysvětleno. Byla velice ochotná, vstřícná vyřešit všechny náležitosti s prodejem a událostmi, které u nich vznikaly, byli jsme vždy aktuálně informováni. Každá schůzka s ní proběhla v klidu a s úsměvem. Do budoucna se rádi opět obrátíme na Dreams Reality a paní Bezděkovou. Děkujeme za spolupráci a přejeme spousty dalších spokojených klientů.“ M+I   

01.04.2022
Reference klientů

„Přišel nám dopis od realitní kanceláře Dreams Reality. Tímto dopisem nás oslovila paní makléřka Lenka Bezděková. Díky tomuto milému dopisu jsme se rozhodli ji oslovit ohledně prodeje našeho domu v Letovicích. Vzhledem k tomu, že žijeme daleko od Letovic, tak byla velice ochotná nás ve všech záležitostech ohledně prodeje domu zastoupit. Byla vstřícná, milá, ochotná, komunikativní od začátku až do konce realizace našeho úspěšného prodeje domečku.  Ten se uskutečnil v relativně krátké době od začátku podání inzerátu až po samotný prodej domu.  Za vše děkujeme paní Lence Bezděkové, pokud v budoucnu budeme prodávat další nemovitosti, tak ji rádi opět oslovíme. Děkujeme“  Kateřina J.  

18.05.2021
Reference klientů

"Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala paní L. Bezděkové za její vstřícný a laskavý přístup během celé doby hledání našeho bydlení. Po několika zkušenostech s jinými realitními kancelářemi bych ráda vyzdvihla obzvlášť její profesionalitu. Bylo více než zřejmé, že paní Bezděkové záleží na naprosté spokojenosti zákazníka. Snažila se hledat různá řešení kdykoliv jsme přišli s novým požadavkem a taktéž byla ochotná nám kdykoliv odpovědět na veškeré dotazy. Pokud bych v příštích letech potřebovala využít služby realitního makléře, určitě bych se obrátila na paní Lenku Bezděkovou." Lenka P.   

18.05.2021
Reference klientů

"V loňském roce jsme řešili v pozůstalosti prodej bytu 4+1. Shodou náhod jsme se dostali k makléřce paní Lence Bezděkové a všichni zúčastnění, já s bratrem i naše manželky byli velmi mile překvapeni lidským a profesionálním přístupem paní Lenky. Od začátku až po konečný prodej jsme byli jak v telefonickém, tak i osobním kontaktu. Vše proběhlo přesně dle domluvy. Za nás určitě velká spokojenost a kdyby bylo do budoucna, co se týče realit, potřeba něco řešit, určitě paní Lenku opět oslovíme. Touto cestou ještě jednou velké díky.“ Rodina Z.  

Kontakt

Lenka Bezděková Heršpická 813/5, 639 00 Brno - Štýřice lenka.bezdekova@dreamsreality.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: fullname: