O mně

Jmenuji se Martin Vajgert a ve světě nemovitostí se pohybuji přibližně 8 let.

Za svou přednost považuji hlavně lidskost, slušnost, spolehlivost a profesionalitu.

Mám rád lidi a díky mé práci jsem s nimi v častém kontaktu. Stále poznávám nové, ze kterých se často pak stanou mí přátelé.

Těší mě, když mohu pomoci a naplňuje mě pocit, že jsem užitečný. To se mi pak od klientů vrací v podobě kladných referencí a doporučení.

Při práci realitního makléře si zároveň užívám cestování a fotografování, což jsou moje velmi oblíbené koníčky.
 

Reference

10.07.2022
Reference klientů

„Dostal jsem doporučení na p.Vajgerta od mého známého.Oslovil jsem ho a přes něj jsem moji nemovitost prodal. Vše šlo hladce a přesně tak jak řekl. Mohu ho také již nyní z vlastní zkušenosti doporučit dále svým známým. Děkuji moc za jeho ochotu, rychlost, slušnost a profesionalitu. Přeji Vám p.Vajgerte a Vaší realitní kanceláři, aby se Vám vedlo i nadále.“ Jan D.  

21.06.2022
Reference klientů

„Martin řekl, že zavolá ve tři hodiny – v 15:00:00 hod mi zazvonil telefon. Martin řekl, že se sejdeme v pět odpoledne – v 17:00:00 hod zazvonil zvonek. Takhle si představuji profesionální jednání. Skvělá spolupráce. Děkuji moc Vám i RK DREAMS.“ P. Městka  

01.06.2022
Reference klientů

"Dobrý večer Martine,  moc Vám děkuji za perfektní prodej bytu, co jsem Vás poznala, jsem šťastná. Jste opravdu moc šikovný makléř." S pozdravem T.

21.04.2022
Reference klientů

"Chtěl bych velmi poděkovat makléři Martinovi Vajgertovi za prodej mého domu,za jeho ochotu, spoleh, rychlost a profesionalitu. Velké díky.  Po přepisu nemovitosti jsem také velmi brzy dostal své peníze na svůj účet. Super.Na pana makléře jsem dostal doporučení a nyní ho zase já budu doporučovat svým známým. Radost s ním prodávat nemovitost. Přeji jemu i celé RK DREAMS, aby se jen dařilo." Tomáš B.  

05.04.2022
Reference klientů

"Mockrát bych chtěla poděkovat za skvěle odvedenou práci makléři Martinovi Vajgertovi z realitní kanceláře Dreams Reality, že mi pomohl hladce a rychle koupit jím inzerovaný byt na prodej.    Po dobré zkušenosti jsem mu hned dala inzerovat můj byt do pronájmu. Vždy se na něj ráda obrátím. Byla jsem velice spokojena. Ještě jednou děkuji." P.Ryšavá  

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Martin Vajgert Školní 686/24, 415 01 Teplice +420 774 111 212 martin.vajgert@dreamsreality.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
email: fname: fullname: