O mně

Jmenuji se Martin Vajgert a ve světě nemovitostí se pohybuji přibližně 8 let.

Za svou přednost považuji hlavně lidskost, slušnost, spolehlivost a profesionalitu.

Mám rád lidi a díky mé práci jsem s nimi v častém kontaktu. Stále poznávám nové, ze kterých se často pak stanou mí přátelé.

Těší mě, když mohu pomoci a naplňuje mě pocit, že jsem užitečný. To se mi pak od klientů vrací v podobě kladných referencí a doporučení.

Při práci realitního makléře si zároveň užívám cestování a fotografování, což jsou moje velmi oblíbené koníčky.
 

Reference

21.04.2022
Reference klientů

"Chtěl bych velmi poděkovat makléři Martinovi Vajgertovi za prodej mého domu,za jeho ochotu, spoleh, rychlost a profesionalitu. Velké díky.  Po přepisu nemovitosti jsem také velmi brzy dostal své peníze na svůj účet. Super.Na pana makléře jsem dostal doporučení a nyní ho zase já budu doporučovat svým známým. Radost s ním prodávat nemovitost. Přeji jemu i celé RK DREAMS, aby se jen dařilo." Tomáš B.  

05.04.2022
Reference klientů

"Mockrát bych chtěla poděkovat za skvěle odvedenou práci makléři Martinovi Vajgertovi z realitní kanceláře Dreams Reality, že mi pomohl hladce a rychle koupit jím inzerovaný byt na prodej.    Po dobré zkušenosti jsem mu hned dala inzerovat můj byt do pronájmu. Vždy se na něj ráda obrátím. Byla jsem velice spokojena. Ještě jednou děkuji." P.Ryšavá  

09.03.2022
Reference klientů

„Chtěla bych velmi poděkovat panu makléři Martinovi Vajgertovi za jeho vstřícnost, 100 % profesionalitu, lidský přístup a spolehlivost. Vše, co řekl splnil a dodržel. S hledáním bytu do podnájmu a s celým průběhem jsem byla velmi spokojena. Budu se ráda na něj vždy obracet a ráda také doporučím p. makléře a celou realitní kancelář Dreams. Přeji hodně štěstí.“ Pavlína U.     

11.01.2022
Reference klientů

"Vážená společnosti Dreams Reality, tímto bych Vám ráda z pověření pana Vasila K. (kupující) poděkovala za spolupráci při prodeji domu v Bystřanech, okr. Teplice. Všechny náležitosti kolem koupě jsem z 95 % vyřizovala já.  Prodej zastupoval makléř pan Martin Vajgert. Jeho přístup byl vždy excelentní. Během prodeje se vyskytlo spousty komplikací ze strany paní prodávající, ale i naší. Právě díky panu makléři bylo vždy vše vyřešeno rychle a s empatií. O všem mě vždy pravidelně informoval. Projevil velkou míru komunikace a přesvědčil mě o tom, že je makléřem na pravém místě. Již jsme kupovali několik nemovitostí a musíme říct, že jsem se s takovým přístupem setkali opravdu mizivě. Myslím si, že i Vaše kancelář si váží, jakého perfektního makléře svým klientům nabízí. Rádi ho budeme doporučovat i dále a případně se na něj obrátíme s žádostí o další spolupráci." Vasil K. a Blanka K.

20.12.2021
Reference klientů

„Vážená společnosti Dreams Reality, tímto bych Vám rád poděkoval za spolupráci při prodeji družstevních bytů v Chomutově, ulice Kyjická 4652. Komunikace se zastupujícím makléřem panem Martinem Vajgertem byla vždy perfektní, jeho zájem byl vždy v rámci ochoty, vstřícnosti, slušnosti a rychlosti. O všem mě vždy informoval a při drobných zádrhelech se vše snažil pomoci vyřešit. Vaše realitní kancelář může být hrdá na takového makléře. Rád ho budu doporučovat i dále. S pozdravem a přáním prožití pohodových svátků vánočních.“ Martin K.  

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Martin Vajgert Školní 686/24, 415 01 Teplice +420 774 111 212 martin.vajgert@dreamsreality.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: fname: lname: email: