O mně

Jmenuji se Martin Vajgert a ve světě nemovitostí se pohybuji přibližně 8 let.

Za svou přednost považuji hlavně lidskost, slušnost, spolehlivost a profesionalitu.

Mám rád lidi a díky mé práci jsem s nimi v častém kontaktu. Stále poznávám nové, ze kterých se často pak stanou mí přátelé.

Těší mě, když mohu pomoci a naplňuje mě pocit, že jsem užitečný. To se mi pak od klientů vrací v podobě kladných referencí a doporučení.

Při práci realitního makléře si zároveň užívám cestování a fotografování, což jsou moje velmi oblíbené koníčky.
 

Reference

30.11.2021
Reference klientů

"Chci poděkovat makléři Martinovi Vajgertovi, zároveň i realitní kanceláři Dreams za pomoc s prodejem mého družstevního bytu. Vše šlo hladce, rychle, přesně jak p.Vajgert slíbil. Děkuji za jeho profesionální přístup a ochotu. Velmi rychle mi dorazili i následně peníze na můj účet za prodej bytu. Vždy se na něho i Vaší realitní kancelář Dreams s důvěrou obrátím a doporučím. Přeji hodně pracovních úspěchů." K.Bašta

30.11.2021
Reference klientů

"Ještě jednou bych Vám tímto mailem chtěl poděkovat za poskytnuté služby. Ukázal jste mi, že koupit/prodat nemovitost v dnešní době nemusí být vůbec složité nebo zdlouhavé.  Vše běželo přesně dle domluvy, kterou jsme si sjednali, děkuji za ochotu, vstřícnost a osobní přístup.  Pokud bude možnost Vás doporučit, nemusíte mít strach a určitě budete první, o kom bude řeč, pokud někdo ze známých bude chtít prodat nemovitost."  Ať se Vám daří pane Vajgerte, s pozdravem Ondřej H.  

16.11.2021
Reference klientů

"Dobrý den, tímto bych chtěla velmi poděkovat realitnímu makléři Martinovi Vajgertovi, který zastupuje RK Dreamsreality. Děkuji za Váš skvělý přístup, ochotu, spolehlivost a jednání při koupi bytu. Ať se Vám Martine daří, jak v soukromém, tak v pracovním životě a přeji Vám hodně spokojených zákazníků, jako jsem byla já.  S přátelským pozdravem"  Selima A.      

16.11.2021
Reference klientů

"Dobrý den, Snažili jsme se již asi 9 měsíců sami koupit dům , který nám svou polohou dost vyhovoval. Sami jsme nedokázali přesvědčit majitele aby to prodal atd. Až když jsem oslovil na doporučení Vás Martine Vajgerte jako makléře RK Dreams ,vše dostalo spád a nyní Vám velmi děkuji, že již jsme s manželkou majitelé rodinného domu o který jsme moc stáli. Děkuji Vám za vstřícnost, ochotu, lidskost a profesionalitu. S Vámi šlo vše hladce a rychle jak jste řekl a slíbil. Budu Vás vřele dál doporučovat a když bude zapotřebí opět Vás oslovím jako makléře. Hodně úspěchů." Manželé V.  

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Martin Vajgert Školní 686/24, 415 01 Teplice +420 774 111 212 martin.vajgert@dreamsreality.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: fullname: lname: fname: