O mně

Po vystudování stavební školy v Opavě v roce 1979 jsem se přistěhoval do Ostravy. Od toho roku jsem se věnoval organizaci a realizaci výstavby Vyškovic, Zábřehu, Hrabůvky, Dubiny a i části Hrabové až do roku 2000.

Po roce 2000 jsem působil ve finančním poradenství. Spolupráce s klienty mi dále umožnila se zajímat o nemovitosti. Díky tomu jsem stále doplňoval své vědomosti a udržoval svou odbornost v oblasti nemovitostí. Řešili jsme společně jejich bydlení a mé zkušenosti jim vždy pomáhaly hledat vyhovující a dostupné řešení. Nemovitosti mne tedy provází celý život. Z těchto důvodů je přirozený můj plný návrat k nemovitostem.

Po tří leté spolupráci s firmou Dreams Finance jsem v roce 2020 zahájil spolupráci s realitní kanceláří Dreams Reality, která má celorepublikovou působnost.

Využijte mých dlouholetých zkušeností ve stavebnictví a kontaktujte mě.

Reference

10.07.2022
Reference klientů

„Kdybych měla hodnotit práci pana Krupy známkou jako ve škole určitě by dostal jedničku s hvězdičkou. Díky své snaze, profesionalitě a určitě i dlouholetým zkušenostem se mu podařilo to co vypadalo téměř nemožné. Jednalo se o můj byt, s jehož prodejem byly již od počátku dosti velké problémy, které neustále narůstaly. Přesto se nakonec i za pomoci právníků prodej uskutečnil a tím mi spadl ze srdce obrovský kámen. Dokonce mi poradil se sháněním nového bydlení a doporučil i solidní stěhovací firmu. A to určitě každý realitní makléř nedělá. Za vše moc děkuji a přeji hodně zdaru v další práci.“ Hana V.  

26.10.2021
Reference klientů – Ostrava, Výškovická – Družstevní byt 3+1

"Při prodeji bytu jsem oslovila realitní kancelář Dreams. Konkrétně se mi věnoval p.Milan Krupa. Díky jeho profesionalitě, chování a ochotě vše proběhlo rychle a bez problému.  Mohu všem doporučit. Moc děkuji. "  S pozdravem V.Buchtová  

26.10.2021
Reference klientů - Ostrava-prodej bytu 3+1

"Spolupráce s panem Krupou byla ve všech směrech vynikající. Jedná se nejen o výborného maléře, ale také velmi příjemného člověka, který zapůsobí svým klidem a velmi milým vystupováním. Další velkou devizou tohoto opravdového profesionála s bohatými zkušenostmi, rovněž ze stavebnictví a finančních služeb, je jeho důvěryhodnost, což je především v realitách naprosto klíčová vlastnost. Velmi se těším na další spolupráci." David K.  

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Milan Krupa Stodolní 1293/3, 702 00 milan.krupa@dreamsreality.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: lname: