O mně

Jmenuji se Milan Pavelka a jsem certifikovaný obchodník s nemovitostmi s 10letou praxí, člen Asociace realitních kanceláří České republiky a současně manažer obchodního týmu realitních makléřů.

Zabývám se nejen prodejem domů a bytů, ale v nemalé míře také přípravou menších developerských projektů.

Mezi mé každodenní pracovní povinnosti patří komunikace s klienty, členy svého týmu, úředníky státní správy či projektanty a majiteli nemovitostí.

Shoda v komunikaci všech stran zúčastněných na obchodu je základním předpokladem dlouhodobé a kvalitní spolupráce.

Reference

15.08.2022
Reference klientů

"Služby pana Pavelky hodnotím z pozice kupujícího. Hned na úvod budu konstatovat, že zkušenost spolupráce s Milanem Pavelkou je taková, že jsme byt koupili právě díky jeho osobě. Po desítkách prohlídek různých bytů s různými makléři jsme se rozhodli pro koupi právě tohoto bytu, protože Milan Pavelka byl jednak perfektně připraven, měl o bytu přehled, ale hlavně byl během celého prodeje velmi lidský. Nechal také vypracovat půdorys bytu s rozměry a důležitými informacemi. Oceňuji zejména to, že se nám nesnažil byt prodat za každou cenu, ale celý proces koupě profesionálně medioval mezi námi a prodávajícími. Dále oceňuji nachystaný check-list se všemi kroky potřebnými k vyřízení hypotéky, který s námi pravidelně odškrtával a kontroloval. Tímto bych mu chtěl upřímně poděkovat, protože si s námi vyměnil desítky emailů a telefonátů, vždy nám zvedal telefon a já osobně jsem ještě nezažil komunikaci na takto profesionální úrovni, kde všechno, co pan Pavelka řekl, tak platilo. Koupi bytu prostřednictvím pana Pavelky doporučuji, protože budete mít jistotu, že nekupujete zajíce v pytli. Zejména pak, když se jedná o několika milionovou investici." Mgr. David K.  

10.07.2022
Reference klientů

Nájemník: „Práce byla vysoce profesionální a přispěla k tomu, že nyní bydlím. Nelze říci, než děkuji.“ Petr Š. Pronajimatel: „Se službou vaší realitní kanceláře jsme byli velmi spokojeni. Kvalitně zpracovaný inzerát zajistil rychlou a početnou odezvu zájemců o náš byt. Spolupráce při výběru nám pomohla najít vhodného nájemce. Návrh smlouvy, zajištění převodu energií – to vše je provedeno s velkou profesionalitou. Těším se na další spolupráci !!“ Karel Š.

10.07.2022
Reference klientů

Prodávající: „Služby RK Prosperity, makléře p. Pavelky, doporučuji, mají samostatný a profesionální přístup k prodeji nemovitostí, v našem případě na příklad včetně zajištění malování." S pozdravem Mgr. Ing. Ondřej M. Advokát, insolvenční správce a rozhodce

10.07.2022
Reference klientů

„Dobrý den pane Pavelko, ráda bych Vám ještě jednou moc poděkovala za Váš kompetentní, vstřícný, laskavý, spolehlivý přístup a Vaše plné nasazení k získání "mé vysněné nemovitosti"! U jiných realitních makléřů jsem je opravdu nenašla, a byly to desítky domů, co jsem prošla! Fotky domečku naprosto odpovídaly realitě, nic nepřikrášlovaly, v ničem nebyl problém, vše hladce běželo - jste opravdu ten NEJLEPŠÍ ve svém oboru a pro společnost se jménem DREAMS Reality, se opravdu náramně hodíte. Jste opravdu profesionál!“ Přeji Vám krásný den a ať se Vám daří! Eva V.

10.07.2022
Reference klientů

„Dobrý den, touto cestou bych chtěl poděkovat p. Pavelkovi při prodeji bytu a garáže v Tišnově. Velice profesionální přístup, ochota, výborná domluva, informace o každém kroku prodeje. Byt s garáží prodán do týdne. Lepšího „realiťáka“ bych nenašel, mohu jen a jen doporučit.“ Ladislav M.

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Milan Pavelka Heršpická 813/5, 639 00 Brno - Štýřice +420 605 022 928 milan.pavelka@dreamsreality.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
email: phone: