Péče o klienty pro mě znamená: ochota, lidskost, vstřícnost

Interview s Martinem Vajgertem, Realitním Manažerem společnosti Dreams Reality.

 

Martine, vzpomenete si ještě na svoje podnikatelské začátky? Co Vás k tomu vedlo?

Mám rád okolo sebe lidi a rád poznávám nové tváře a nová místa. To byl hlavní důvod, proč jsem si vybral práci realitního makléře. Je to především práce s lidmi, a to je to co mě naplňuje. Chci být ve své práci svobodný a určovat si pracovní dobu, a to je to co rozhodlo, proč jsem se dal touto cestou.   

 

Lidi mají někdy obavy nastartovat kariéru v realitách. Jak to bylo u Vás?

Jsem současně i masér, což je také o lidech. Chtěl jsem obě tyto profese propojit, s tím, že masáže jsou dost fyzická práce, zatímco práce realitního makléře je spíš o psychice, podpoře a komunikaci. Toto spojení obou profesí mě vyhovuje, při jedné práci si odpočinu od té druhé. Bylo to těžké ale když člověk chce tak se to dá spojit. Nicméně mým cílem do budoucna je zaměřit svou energii pouze na práci realitního makléře.

 

Martine, v jakém prostředí a atmosféře nejraději pracujete?

Atmosféra a prostředí je pro mě velice důležité. Samozřejmě finanční stránka je také významná, ale pro mě lidi okolo mě je to, co rozhoduje. Jsou pro mě stěžejní.

 

Proč jste se rozhodl právě pro Dreams Reality?

Před časem mě oslovil můj letitý kamarád finanční poradce z Dreams Finance, který mě doporučil p. Janovi Hrdličkovi, který mi na schůzce nabídl práci realitního makléře. Ačkoli jsem práci měl, chtěl jsem patřit pod zavedenou obchodní značku a od první chvíle mě pan majitel Jan Hrdlička velice oslovil, což byl důvod, proč jsem pro něj začal pracovat v Dreams Reality.

 

Co je zrovna v Dreams Reality pro Vás nejdůležitější?

Nejdůležitější jsou pro mě lidi a kolektiv. V naší firmě jsem se ještě nesetkal s někým nepříjemným. Ať Lucie Doubravová či ředitelka Lenka Fajtová nebo majitel Jan Hrdlička všichni jsou skvělí, vše jde v přátelském duchu, což je radost spolupracovat.

 

Martine, máte nějaké své zásady, kterými se při práci řídíte?

Mojí zásadou je vždy aby byli lidi spokojení. V podstatě, aby si mě klienti pamatovali, obraceli se na mě a doporučovali mě svým známým. Největší zásadou, kterou se řídím je, že co klientům slíbím, to dodržím. Pokud to nedokážu splnit, neslibuji. Vždy ode mě lidi mohou čekat slušné zacházení a lidský přístup, na tom si zakládám.

 

Když se řekne – péče o klienty – co to pro Vás znamená?

Péče o klienty pro mě znamená to, že mi vlastně můžou zavolat kdykoliv, ať jde o jakýkoli dotaz či problém. V podstatě jsem pro ně k dispozici 7 dní v týdnu, rád jim vyjdu vstříc s čímkoli.

Ochota, lidskost, vstřícnost – vždy to u mě fungovalo, a proto se lidi na mě obrací opakovaně a doporučují mě svým známým.

 

Práce RM je někdy velmi náročná. Řekněte nám, jak relaxujete, jaké jsou Vaše koníčky a záliby?

Práce realitního makléře je skutečně hodně náročná. Můj největší relax je opět s lidmi třeba na cestách. Miluji přírodu, historické památky, hrady, zámky a cestování všeobecně. Na nových místech potkávám další nové tváře a ty usměvavé a příjemné jsou pro mě stěžejní k nabrání sil do náročné práce realitního makléře.

 

Když se zeptám na Váš sen… Ať už osobní či pracovaní? Co Vás napadne?

Mám snů několik …

Přál bych si, aby firma vzkvétala a rozrůstala se o další ,,pohodáře“. Dále ať žije celá moje rodina i přátelé v absolutním zdraví. Mým přáním je finanční hojnost a pohodový, jednoduchý a šťastný život. V dnešní době je to hodně důležité.

Co se týká cestovatelských plánů je mým snem se podívat do míst, která mě nejvíce lákají a vábí, jako například Tahiti, Nový Zéland, Argentina, Japonsko, Portugalsko a Madeira…nevím, zda si mi to podaří, ale rozhodně se o to pokusím.

 

Martine, mockrát Vám děkuji za rozhovor. Přeji Vám hodně úspěchů a splněných snů, ať jste šťastný, zdravý a pořád takhle usměvavý: o))