O mně

 

Jmenuji se Peter Hatala a v rámci skupiny Dreams působím na pozici realitní manažer Dreams Realitní Kanceláře.

Našim spolupracovníkům a klientům nabízím přes 20 let obchodních zkušeností, z toho již 17 let na realitním a finančním trhu v ČR a SR. Měl jsem možnost působit ve více obchodních společnostech i korporacích, od obchodních pozic, až po vrcholový management.

Obchod a práci s lidmi jsem si zamiloval a beru to jako mé celoživotní poslání.

V Dreams Reality jsem našel ideální podmínky pro realizaci mých i týmových cílů a vizí. Společně přeměňujeme sny klientů a spolupracovníků na realitu. Proto se svým týmem profesionálů nabízíme prvotřídní, odborné, bezpečné a individuální služby všem klientům, bez rozdílu majetku, barvy pleti, či národnosti.

Spojuje nás více než jen realitní byznys, naši spolupracovníci dostávají nejen prvotřídní vzdělávání, které považujeme za celoživotní proces, ale také prvotřídní služby centrály, od asistentky, přes BackOffice, právní služby, marketing, až po nejlepší – férové ​​odměny na trhu. Ve vedení se neustále podílím na budování atmosféry rodinné společnosti, buduji přátelské vztahy založené na profesionalitě a důvěře. Proto pokud uvažujete o profesionální dráze, obchodníka s nemovitostmi, dejte mi určitě o sobě vědět.

Pokud jste s něčím nespokojen/a, řekněte to mně, pokud jste spokojen/a, řekněte to všem ostatním.

Na všechny Vaše postřehy, nápady, připomínky rád odpovím. V případě jakýchkoli informací se na mě s důvěrou obraťte, telefonicky, nebo e-mailem, případně osobně. Budu se těšit.

 

 

Kontakt

Peter Hatala Heršpická 813/5, 639 00 Brno - Štýřice +421 951 550 490 peter.hatala@dreamsreality.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: phone: