Brno, Körnerova, byt 3+kk, 76 m2 + balkon

Popis nabídky

Hledáte bydlení v těsné blízkosti centra Brna? Chtěli by jste cihlový byt, který je možné užívat bez rekonstrukce či opravy? Přejete si nízké měsíční náklady na bydlení?
To vše a mnohé další Vám nyní nabízíme slunným a vzdušným bytem 3+kk v Brně na ulici Körnerova. Tato lokalita je s výhledem do budoucna považována za velice zajímavou a lukrativní městskou část blízkého centra města.
Bytový dům, který je cca z roku 1938 se nachází v blízkosti divadla Radost a v minulosti prošel částečnou rekonstrukcí (okna, rozvody, střecha,..) a v plánu jsou další opravy (sklepy, fasáda a další).
Samotný cihlový byt se nachází ve 2.NP tohoto domu a je po kompletní rekonstrukci. V roce 2018 byla provedena důkladná a povedená rekonstrukce celého bytu včetně rozvodů elektřiny v mědi, odpadů, podlah, dveří, stěn, sociálního zařízení a mnohé další. Celková, velkorysá rekonstrukce tohoto bytu vyšla majitele na cca 750.000 Kč. Tím pádem je možné byt užívat bez jakékoliv větší investice. Vybavení může po dohodě s majitelem být ponecháno.
Vytápění bytu zajišťuje kotel na elektřinu, ohřev vody elektrický bojler. Měsíční náklady na provoz bytu jsou 3.375 Kč (počítáno na čtyři osoby). + elektřina.
K bytu náleží sklepní koje v 1.PP, kde je také možnost využívat společný opravený prostor na uložení kol a kočárů.
Byt bude uvolněný na základě dohody. PENB skupina G - průkaz bude nahrazen vyúčtováním energií za poslední 3 roky.
Nemovitost je možné financovat i prostřednictvím hypotéčního úvěru. Rádi Vám pomůžeme s tímto způsobem financování.
Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás.
V případě rychlého jednání je možné hovořit o úpravě ceny.

Zobrazit více Skrýt popis

Kontaktní formulář

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
fname: