Brno, pronájem atypického prostoru pro restauraci, kavárnu

Popis nabídky

Hledáte atypické prostory k provozování restaurace či kavárny?
Chtěli byste svým hostů nabídnout mimo skvělou gastronomii, kterou jistě umíte i výjimečný výhled na město Brno a tím ucelit požitek z návštěvy vaší restaurace?
Takové prostory nabízíme k pronájmu v 16.patře budovy M-palác v Brně na ul. Heršpická.
Do 15.patra budovy, která má přístup a ostrahu 24 hodin denně po celý týden vás pohodlně doveze výtah. Širokým schodištěm se vstoupí do vzdušného prostoru samotné restaurace. Z těchto prostor se nabízí jedinečný výhled do okolí města Brna.
Kuchyně restaurace je vybavena potřebným gastro-zařízením, včetně například konvektomatu, nerezových stolů a mnohé další. Kapacita restaurace je 40 míst. K dispozici je zázemí pro personál, úklidová místnost a samozřejmě oddělené toalety pro hosty. V prostoru je vzduchotechnika s klimatizační jednotkou a je zde k dispozici audiotechnika BOSE.
Prostor je vhodný mimo standardní provoz restaurace a kavárny, také pro rodinné oslavy, svatby, oslavu promoce či jiné výjimečné události. V okolních budovách zcela chybí kavárny nebo podobné prostory.
Prostory jsou ihned k dispozici včetně kompletního vybavení kuchyně i restaurace.
Vratná jistina je 30.000 Kč, nájem 18.000 Kč + DPH, zálohy na služby 8.000 Kč + DPH a nájem za movité vybavení je 1.000 Kč + DPH vše za měsíc.
PENB skupina C.

Zobrazit více Skrýt popis

Kontaktní formulář

Tato nemovitost už má svého nového nájemníka Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
email: fname: phone: