Brno Tuřany, RD 5+1 s pozemkem 379 m2

prodáno
Brno Tuřany, RD 5+1 s pozemkem 379 m2 Brno Tuřany, RD 5+1 s pozemkem 379 m2
Cena
Cena domu 4 100 000
Poznámka Včetně provize a právního servisu
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Brno-město
Obec Brno
Ulice Sokolnická
č. domovní / č. orientační skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0078
Datum aktualizace 30.11.2019
Poloha zadaná inzerátem je ulice

Popis nabídky

Nabízíme prodej RD 5+1 s prostorným dvorem, zahradou a stodolou (garáž + dílna). Zděnou stodolu v zadní části pozemku je možné upravit jako další RD. Dům je ihned obyvatelný. Vhodný k bydlení i k podnikání. Celková plocha pozemku 379 m2 s vjezdem ze zadní klidné ulice.
RD najdeme předsíň, 5 x ložnice, kuchyně, spižírna, oddělené WC, koupelna s vanou a umyvadlem, veranda, komora, klenutý sklep. Za dvorem, který poskytuje naprosté soukromí se nachází zděná stodola, prádelna, chlívek, sklep. Za stodolou najdeme zahrádku s bránou na komunikaci.
RD je napojený na elektřinu 220/380, vodu, plyn, kanalizaci + kopaná studna s hloubkou 4,5 m.
Přední část domu byla vystavěna cca před sto lety, postupně byl dům rozšiřován a upravován. Poslední rekonstrukce proběhla v 90. letech min.st (fasáda, plastová, okna, zavedení plynu, ...) . Dům je vhodný k trvalému bydlení i k podnikání.
Městská část Brno Tuřany má veškerou občanskou vybavenost. Je zde řada řada obchodů, kulturní i sportovní vyžití. 10 min autobusem nebo autem do centra Brna.
Průkaz energetické náročnosti budovy: G Skupina energetické náročnosti může být změněna po přepracování průkazu. U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.

Zobrazit více Skrýt popis

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
fname: