Obec Úsobrno, rodinný dům v rekonstrukci s pozemkem 261 m2

prodáno
Obec Úsobrno, rodinný dům v rekonstrukci s pozemkem 261 m2 Obec Úsobrno, rodinný dům v rekonstrukci s pozemkem 261 m2
Cena
Cena domu 720 000
Poznámka Cena je včetně právního a poradenského servisu. Provizi platí prodávající.
Poplatky Včetně poplatků
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Blansko
Obec Úsobrno
Ulice skryto
č. domovní / č. orientační 84 / 84
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0008
Datum aktualizace 30.11.2019

Popis nabídky

Okres Boskovice, rodinný dům v rekonstrukci s pozemkem 261 m2 je krásným místem k trvalému bydlení či rekreaci. V tuto chvíli je ve fázi nedokončené rekonstrukce, což je pro Vás výhodou rozhodnout, jakou podobu bude nemovitost mít. V ceně je i část stavebního materiálu k dokončení některých částí úprav. Zcela nová je vazba, paropropustná fólie a střešní krytina. Omítky jsou odstraněny až na zdivo, což prokazuje, že dům je zcela suchý, Pokud využijete již zpracovaný projekt, nabízí Vám dům dispozici 4+kk s posezením na malé zahrádce, která je orientovaná na západ. Vstup do domu je orientován východním směrem.
Obec žije bohatým společenským životem - hasičské akce, místní fotbalová utkání, výstavy, plesy... V dojezdové vzdálenosti 15 km je spousta možností sportovního vyžití, např. golfové hřiště Kořenec, Aquapark Velké Opatovice, lyžařský vlek Kladky s nočním lyžováním, atd. Blízké okolí je protkáno spoustou cyklistických a turistických tras. Udělejte si výlet na boskovicko a přijeďte na prohlídku!
Průkaz energetické náročnosti budovy: G Skupina energetické náročnosti může být změněna po přepracování průkazu. U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.
Cena je včetně právního a poradenského servisu. Provizi platí prodávající.

Zobrazit více Skrýt popis

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
lname: fullname: