Ruda, prodej stavebního pozemku 2 998 m2

prodáno
Ruda, prodej stavebního pozemku 2 998 m2 Ruda, prodej stavebního pozemku 2 998 m2
Cena
Cena pozemku 1 200 000
Poznámka Včetně provize a právního servisu
Lokalita
Okres Žďár nad Sázavou
Obec Ruda
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0168
Datum aktualizace 30.11.2019
Poloha zadaná inzerátem je obec

Popis nabídky

Nabízíme prodej mírně svažitého, oploceného stavebního pozemku pro výstavbu rodinného domu v obci Ruda u Velkého Meziříčí. Velikost pozemku 2 998 m2, uliční šíře v horní části cca 20 m a ve spodní části cca 30 m. Sítě: obecní vodovod, plyn, kanalizace, elektřina jsou u hranice pozemku. K pozemku z obou stran vede komunikace.
Je možné zde postavit RD typu přízemí + podkroví; sedlová, polovalbová či valbová střecha.
Na pozemku je spousta ovocných stromů. Pozemek je posazen do krásné krajiny v blízkosti lesů. V okolí obce jsou cyklostezky, lyžařské vleky, rybníky, lesy. Autobusové spojení do Velkého Meziříčí vzdálenost 9 km, Velké Bíteše 9 km, Jihlavy 45 km nebo Brna vzdáleného 45 km, cca 30 min autem po dálnici.
V obci se nachází Základní škola (první stupeň), kostel sv. Jiljí, knihovna, obchod s potravinami, Kulturní dům, sbor dobrovolných hasičů, hostinec, fotbalové hřiště. V posledních letech získává obec prestiž díky pořádání mnoha společenských akcí, z nichž některé dosahují republikového významu - cyklistická akce Zlaté kolo Vysočiny, nebo setkání příznivců traktorů s názvem Traktorfest.

Zobrazit více Skrýt popis

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
email: fullname: