Služby

ilustrační foto

Prodej a pronájem realit

“Svěřte nám klíče od Vaší nemovitosti a my je výhodně přeměníme na peníze”

Víme, co je rychlost, profesionalita, exkluzivita a individuální přístup. Tyto vlastnosti propojujeme ve prospěch Vaší nemovitosti. Vyřešíme za Vás vše potřebné – od prezentace nemovitosti až po právní servis.

ilustrační foto

Vyhledání nemovitosti

Pomůžeme Vám změnit Vaše sny v realitu. Nemovitost Vám vyhledáme a prověříme ji od základů až po nezbytnou dokumentaci.

ilustrační foto

Homestaging

První dojem je v realitním světě stejně důležitý jako v mezilidských vztazích. Víme, jak přitáhnout pozornost zájemců a připravit nemovitost tak, abychom ji prodali rychle a za skvělou cenu.

ilustrační foto

Marketing

Víme, že rychle a dobře se prodávají a pronajímají nemovitosti, které má budoucí zájemce možnost snadno vyhledat. Využíváme veškeré moderní nástroje tak, aby nám pomohly Vaši nemovitost maximálně zviditelnit.  

ilustrační foto

Právní servis

Ve spolupráci s právníky a notáři zajistíme rychle a bezchybně veškeré právní úkony i dokumentaci, jež si vyžádá koupě, prodej či pronájem Vaší nemovitosti.

ilustrační foto

Finanční servis a poradenství

Úzce spolupracujeme se společností Dreams Finance a společně pečujeme o naše klienty. Rádi se tak postaráme o Vaši maximální spokojenost ve financování stávajících či nových nemovitostí, včetně jejich ocenění, stanovení tržní ceny a přípravy nemovitosti k užívání. Měníme Vaše sny o bydlení ve skutečnost.

BYTY DOMY POZEMKY REZIDENČNÍ NEMOVITOSTI KOMERČNÍ OBJEKTY INVESTIČNÍ NEMOVITOSTI
DEVELOPERSKÉ PROJEKTY REKREAČNÍ OBJEKTY NEMOVITOSTI V INSOLVENCI

 

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
fname: fullname: phone: