Služby

ilustrační foto

Prodej a pronájem realit

“Svěřte nám klíče od Vaší nemovitosti a my je výhodně přeměníme na peníze”

Víme, co je rychlost, profesionalita, exkluzivita a individuální přístup. Tyto vlastnosti propojujeme ve prospěch Vaší nemovitosti. Vyřešíme za Vás vše potřebné – od prezentace nemovitosti až po právní servis.

Působíme v oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí na území celé ČR.

Vyhledání nemovitosti

Pomůžeme Vám změnit Vaše sny o bydlení v realitu. Nemovitost Vám vyhledáme a prověříme ji od základů až po nezbytnou dokumentaci.

Homestaging

První dojem je v realitním světě stejně důležitý jako v mezilidských vztazích. Víme, jak přitáhnout pozornost zájemců a připravit nemovitost tak, abychom ji prodali rychle a za skvělou cenu.

Marketing

Víme, že rychle a dobře se prodávají a pronajímají nemovitosti, které má budoucí zájemce možnost snadno vyhledat. Využíváme veškeré moderní nástroje tak, aby nám pomohly Vaši nemovitost maximálně zviditelnit.  

Právní servis

Ve spolupráci s právníky a notáři zajistíme rychle a bezchybně veškeré právní úkony i dokumentaci, jež si vyžádá koupě, prodej či pronájem Vaší nemovitosti.

Další služby

Pořízení vlastního bydlení patří k nejzásadnějším rozhodnutím ve Vašem životě. Ovlivní Vás na dlouhou řadu let. Dobře víme, že nalezení optimální cesty k vlastnímu bydlení je jedním z několika životních cílů našich Klientů. Naším úkolem je nejen pomoc s financováním vysněné nemovitosti. Budeme Vám nablízku po celou dobu financování a pomůžeme Vám také s přípravou na další životní rozhodnutí.


Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
email: phone:
captchaNačtete nový obrázek