O mně

Jmenuji se Vladimír Kučera a práce realitního makléře se mi stala koníčkem a způsobem života.

Za sebe Vám mohu nabídnout spolehlivost, ochotu, empatii, lidský přístup, slušné a férové jednání.

Díky tomu mám od klientů pozitivní recenze a další doporučení na klienty, což je pro mě největší ocenění a přináší mi to chuť i elán do další práce.

Reference

18.11.2021
Reference klientů

"Dobrý den, ráda bych poděkovala realitnímu makléři p.Vladimíru Kučerovi, který měl na starosti prodej naší nemovitosti. Oceňuji velmi rychlý a profesionální přistup k řešení veškerých úprav ve smlouvách a vstřícnost k našim požadavkům.  Je to člověk na pravém místě ." S přáním hezkého dne, Miroslava K.

18.11.2021
Reference klientů

"S panem Vladimírem Kučerou jsem byl velmi spokojen. Bylo to rychlé, věcné a profesionální. Přijemný člověk.  S dalšími věcmi se budu obracet pouze na pana Kučeru." Jan P.

18.11.2021
Reference klientů

"Dobry večer, pane Kučero, moc a moc Vám chceme poděkovat za Váš perfektní  a profesionální  přistup našeho prodeje domku. Chci poděkovat i za mamku, která je již trošku pomalejší v myšlení, jak jste jí vše hezky vysvětlil.  Jsme moc rádi, že jste se nás tak mile ujal. Cítily jsme se s Vámi velice dobře a vždy jste nám dobře poradil. Pane Kučero, byl jste opravdu úžasný a velice ochotný , tak se moooc těšíme na další spolupráci." S  velikou úctou děkujeme Jana a naše babí              

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Vladimír Kučera třída T. G. Masaryka 840, 29301 Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III +420 603 881 775 vladimir.kucera@dreamsreality.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: lname: phone: