Vladimír Kučera

Vladimír Kučera samostatný realitní makléř

O mně

Jmenuji se Vladimír Kučera a práce realitního makléře se mi stala koníčkem a způsobem života.

Za sebe Vám mohu nabídnout spolehlivost, ochotu, empatii, lidský přístup, slušné a férové jednání.

Díky tomu mám od klientů pozitivní recenze a další doporučení na klienty, což je pro mě největší ocenění a přináší mi to chuť i elán do další práce.

Reference

21.06.2022
Reference klientů

„Dobrý den Vladimíre,  spolupráce s Vámi byla na velice dobré úrovni a s celkovým Vaším přístupem ohledně prodeje mého domu jsem byl navýsost spokojen. Všechno klapalo tak jak mělo a bylo vidět, že jste profík. Takže celkově na jedničku a určitě Vás doporučím případným zájemcům o prodej jakékoliv nemovitosti. Hezký zbytek dne a ať se Vám daří“ Radek R.

13.04.2022
Reference klientů

„Dobrý den,  chtěli bychom Vám s přítelem velice poděkovat za zprostředkování koupě domu.  Byli jsme s Vámi velice spokojeni. V případě, že bychom do budoucna chtěli opět kupovat nějakou nemovitost (doufám, že nebude potřeba) obrátili bychom se určitě na Vás.  Ještě jednou mockrát děkujeme za Váš milý a profesionální přístup. Kdybychom už dříve věděli, že Vy a Vaše společnost jste tak seriózní, neváhali bychom ani minutu a šli hned za Vámi.„ S pozdravem Kristýna M.  

13.04.2022
Reference klientů

„Hezký den,  ráda bych poděkovala panu Vladimíru Kučerovi ze společnosti Dreams Reality za dokonalý servis při koupi nemovitosti, za jeho pečlivost, spolehlivost a lidskou vstřícnost." S pozdravem   Lada J.  

31.01.2022
Reference klientů

"Dobry večer, pane Kučero, moc a moc Vám chceme poděkovat za Váš perfektní  a profesionální  přistup našeho prodeje domku. Chci poděkovat i za mamku, která je již trošku pomalejší v myšlení, jak jste jí vše hezky vysvětlil.  Jsme moc rádi, že jste se nás tak mile ujal. Cítily jsme se s Vámi velice dobře a vždy jste nám dobře poradil. Pane Kučero, byl jste opravdu úžasný a velice ochotný , tak se moooc těšíme na další spolupráci." S  velikou úctou děkujeme Jana a naše babí              

18.11.2021
Reference klientů

"Dobrý den, ráda bych poděkovala realitnímu makléři p.Vladimíru Kučerovi, který měl na starosti prodej naší nemovitosti. Oceňuji velmi rychlý a profesionální přistup k řešení veškerých úprav ve smlouvách a vstřícnost k našim požadavkům.  Je to člověk na pravém místě ." S přáním hezkého dne, Miroslava K.

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Vladimír Kučera třída T. G. Masaryka 840, 29301 Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III +420 603 881 775 vladimir.kucera@dreamsreality.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: phone: